Infolinka: +420 948 000 716Email: info(at)newaroma.cz
New Aroma představila novinku v oblasti vzduchotechniky na mezinárodním veletrhu AquaTherm 2019
New Aroma představila novinku v oblasti vzduchotechniky na mezinárodním veletrhu AquaTherm 2019
newaroma.cz10.02.2019

Společnost New Aroma prezentovala na letošním odborném veletrhu AquaTherm novinku v oblasti vzduchotechniky a rekuperace ve formě profesionálních aroma atomizérů. Jde o novinku na trhu, která je určena jako doplňkový sortiment ke vzduchotechnice.

Aroma atomizér je elektronické zařízení, které se montuje na koncový přívod vzduchu do místnosti. Atomizér obsahuje nádobu na aroma olej, který je pomocí trysky rozptylován ve formě atomů do potrubí a proudem vzduchu rovnoměrně distribuován do celého prostoru.

Výsledkem je tak dokonalá výměna vzduchu, který je nejen zahřátý, zchlazený nebo zvlhčený ... ale i příjemně voní !!!

'Naši voňavou inovaci jsme na veletrhu představili a konzultovali s předními světovými výrobci vzduchotechnických zařízení a s radostí můžeme říci, že byli touto myšlenkou nadšeni. S několika montážními firmami plánujeme rozvíjet spolupráci,' říká ing. Jana Šefrániková, majitelka společnosti New Aroma®.

'Montážní a servisní firmy také aromatizaci ocenily a to zejména z toho důvodu, že u starších vzduchotechnických rozvodů se často setkávají se zápachem. Náš neutralizér pachů jim proto pomůže vyřešit i tento problém. '

Aromatizaci lze využívat na zvýšení prodeje v showroomech, obchodních provozech, hotelích a restauracích. V bytech a rodinných domech slouží na vytvoření dokonalé atmosféry. Aroma oleje od společnosti New Aroma jsou vyráběny na Slovensku, Jsou antialergické a zcela zdravotně nezávadné.